jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۱۸۳۱۱۱ ۱۷ دی ۱۳۹۷  |  ۱۹:۱۵

پانصد نفر از شفا یافتگان بیماری سرطان به همراه یک عضو خانواده میهمان ویژه همایش پیشگیری از سرطان به میزبانی مرکز جامع کنترل سرطان ایران ICCC در منطقه ۲۲ تهران خواهند بود.

پانصد شفا یافته سرطان، میهمان مرکز جامع کنترل سرطان ایران می‌شوند

به گزارش اقتصادنیوز؛ علی انصاری رئیس هیئت مدیره بنیاد خیریه و نیکوکاری تات، 17 دی، با اعلام این مطلب، در جمع مدیران و اعضای ستاد برگزاری همایش مردمی پیشگیری و کنترل سرطان، گفت: با پیشنهاد پروفسور محمد اسماعیل اکبری رئیس مرکز تحقیقات سرطان ایران که مدیر مرکز جامع کنترل سرطان ایران (واقع در منطقه 22 )، موافقت کردم .

وی افزود: گسترش سرطانهای مختلف بنابر آمار رسمی، سبب نگرانی است و وظیفه همگان بویژه نیکوکاران است که در حد امکان، به عرصه آگاهسازی مردم، کاهش رشد و کمک به درمان بیماران، وارد شوند.

انصاری با انسان دوستانه خواندن حرکت مردمی پیشگیری از سرطان و اعلام تقبل هزینه های برگزاری این همایش مرتبط با هفته ای به همین نام در مرکز جامع کنترل سرطان ایران در منطقه 22 که بزرگترین مرکز مطالعات، تحقیقات و پیشگیری از سرطان است، اظهار امیدواری کرد حضور شفا یافتگان بیماری سرطان و دعای آنان، فصلی نیک و اقدام خداپسندانه ای در آستانه آغاز به کار مجموعه ایرانمال باشد.

پیش از سخنان وی، دکتر قاسم اکبری دبیر ستاد برگزاری همایش هفته پیشگیری و کنترل سرطان، گزارشی از مردمی سازی پویش پیشگیری و برنامه های این هفته ارایه و اعلام کرد: نگاه علمی، تلفیق روانشناسی و افزایش اطلاعات مردم درباره سرطان با روشهایی همچون ارایه کتاب و تجارب غلبه بر این بیماری بوسیله شفا یافتگان، از تمایزهای برنامه امسال این هفته خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: