Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۸۳۰۱۹ ۱۷ دی ۱۳۹۷  |  ۰۹:۴۲

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مراکز علمی و دانشگاهی سپاه به محصولات خوبی رسیده اند که اگر از آنها پرده برداری کنیم همگان می بینند یک انقلاب عظیم در باورهای مردم ما و جهان ایجاد می‌شود.

رونمایی از محصولات سپاه، انقلاب عظیم در باور مردم جهان ایجاد می‌کند

به گزارش جام جم آنلاین، سردار حسین سلامی در گفتگو با مهر با بیان اینکه دشمنان مرکز ثقل تهدیدات را از عرصه نظامی و امنیتی به عرصه اقتصادی، علمی و روانی کشانده اند، اظهار داشت: به دلیل تغییر عرصه های تهدید دشمنان علیه انقلاب اسلامی باید از امروز و تا یک آینده نامعلوم که دوباره به موفقیت های آشکار بسیار عظیم برسیم باید تلاش های علمی، فنی و اقتصادی را با تکیه بر ظرفیت های داخلی گسترش دهیم. یعنی ما باید امروز وحدت و انسجام ملی را در عرصه به هم پیوسته استعدادها برای تولید قدرت علمی، اقتدار فنی و اقتصادی تجمیع کنیم.

سردار سلامی گفت: وحدت ملی هر زمان یک تجلی و نمونه خاصی پیدا می کند اما امروز ما باید همه استعدادهای علمی، فنی و اقتصادی کشور و همه اراده ها و انگیزه را به هم پیوند بزنیم تا بتوانیم به پیروزی هایی بزرگ در عرصه های علمی و اقتصادی و فنی برسیم. ما نیازمند یک اقتدار علمی و فنی برای استقلال اقتصادی و به تبع آن تحکیم استقلال سیاسی هستیم.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: برای رشد و بالندگی اقتصادی و علمی باید به مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی اهمیت چندبرابری داده شود زیرا با اتکا به دانش خارج از کشور نمی توانیم مشکلات داخلی را حل کرد.

وی گفت: مراکز علمی و دانشگاهی سپاه اقدامات بسیار خوبی را در حوزه علمی و تحقیقاتی انجام داده اند و به محصولات خوبی رسیده اند که البته اینجا صلاح نیست که من آنها را مطرح کنم اما در صورتی که از این محصولات و پیشرفت ها پرده برداری کنیم همگان می بینند یک انقلاب عظیم در باورهای مردم ما و جهان نسبت به این موضوع ایجاد می‌شود که اگر روحیه انقلابی و تفکر جهادی در هر مسئله ای قرار بگیرد آن مسئله به راحتی قابل حل است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
والدین نگران و مدیران مستاصل

والدین نگران و مدیران مستاصل

شیوه تصمیم‌گیری درباره نحوه بازگشایی مدارس در سال‌ تحصیلی جدید و البته نوع ابلاغ این تصمیم نشان داد مسؤولان دولتی اصولا خودشان در این زمینه دچار سردرگمی بودند و سوال بزرگی که مطرح می‌شود، این است دولتی که نمی‌تواند درباره نحوه آغاز سال‌تحصیلی تصمیم بگیرد، چگونه می‌تواند برای مسائل مهم‌تر کشور تصمیم‌گیری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر