Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
دانش عمومی کد خبر: ۱۱۸۲۴۳۲ ۱۱ دی ۱۳۹۷  |  ۲۲:۰۰

تویوتا هایلوس نسخه رالی با همکاری شرکت TRD برای عرضه به بازار و تردد در خیابان تولید می‌شود.

نسخه مسابقه‌ای تویوتا هایلوکس مخصوص تردد در خیابان (+تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، تویوتا هایلوکس یک پیکاپ نیمه‌لوکس و خارج جاده‌ای است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد.

این خودرو که در ورژن‌های دو کابین، تک کابین، دو دیفرانسیل و تک دیفرانسیل عرضه شده، یکی از پرفروش‌ترین پیکاپ‌های دنیا به شمار می‌رود.

حال با گذشت مدت کوتاهی از معرفی و عرضه نسخه GR اسپرت هایلوکس برای بازار کشور برزیل، قرار است تویوتا نسخه رالی هایلوکس را با پسوند «Black Rally Edition» در ژاپن معرفی کند.

این خودرو که قرار است در نمایشگاه خودروی توکیو معرفی شود، به شماری از امکانات اضافی از برند TRD مجهز شده است.

با وجود اینکه تویوتا بر عدم درز اطلاعات پیش از رونمایی، پافشاری می‎کند اما با توجه به تصاویر منتشر شده گمان می‌رود که این امکانات شامل سپر‌های جدید، شل گیر رالی، رول‌بار اسپرت عقب و اگزوز‌های دوگانه، اسپرت می‌شود. همچنین چراغ‌ها و جلوپنجره جدید نیز با نسخه استاندارد تفاوت دارد.

در کنار این امکانات، طرح‌های گرافیکی TRD در کنار خودرو به همراه رینگ‌های آلومینیومی ۵ پره با رنگ سیاه با تایر‌های TRD نیز جلب توجه می‌کند.

در کنار هایلوکس Black Rally Edition، تویوتا تصاویری منتشر کرده که خبر از استفاده قطعات برند TRD در محصولات دیگرش را می‌دهد.

هنوز مشخص نیست که چه مدل‌هایی قرار است شامل کیت TRD شوند و باید منتظر رونمایی آن‌ها در نمایشگاه آینده توکیو بود.

قطعات مورد استفاده در این محصولات نیز شامل چراغ‎‌ها، رول‌های اسپرت، جلوپنجره و رینگ‌های جدید آلومینیومی می‌شود.

با توجه به اینکه نسخه استاندارد هایلوکس با طیف گسترده‌ای از امکانات قابل سفارش و پیشرانه‌های مختلف از فروش تضمین شده‌ای برخوردار است، گمان می‌رود که نسخه رالی هایلوکس نیز بیشتر از نسخه‌های پیشین به محبوبیت دست‌ یابد.

هایلوکس از سال ۱۹۶۸ تاکنون در بیش از ۱۸۰ کشور دنیا عرضه شده و در حال حاضر در ۱۸ کشور خط تولید دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: