jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۸۱۸۶۶   ۰۹ دی ۱۳۹۷  |  ۱۵:۳۳

امشب در برنامه «این.جا» بررسی می‌شود؛

منطق منطقه‌ای ایران به روایت صادق خرازی

خروج آمریکا از سوریه با حضور دکتر صادق خرازی در برنامه «این.جا»‌ شبکه چهار سیما بررسی می‌شود.

منطق منطقه‌ای ایران به روایت صادق خرازی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، در روزهای اخیر اعلام خروج نظامیان آمریکا از سوریه بسیاری از تحلیلگران نظامی و سیاسی را شگفت‌زده کرد و واکنش‌های زیادی در جهان به همراه داشت. این خروج تا چه میزان بر عملکرد منطقه‌ای ایران اثرگذار است و ایران با چه منطقی در منطقه فعالیت می‌کند. آیا رویکرد ایران در سوریه در تغییر خواهد کرد‌؟

در این قسمت از برنامه «این.جا»، دکتر صادق خرازی از دیپلمات‌های باسابقه ایرانی و سفیر اسبق ایران در سازمان ملل به این سؤالات پاسخ می‌دهد.

«این.جا» با اجرای محمد لسانی امشب 9 دی‌ماه از ساعت 21 به‌صورت زنده از شبکه چهار سیما به روی آنتن می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند تکرار این برنامه را جمعه آتی در ساعت 17 از همین شبکه تماشا کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر