Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۸۱۳۱۲ ۰۶ دی ۱۳۹۷  |  ۱۷:۰۰

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی مسکونی در خیابان مرتضوی خبر داد.

ساختمان ۴ طبقه در آتش سوخت (+تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفتگو با ایسنا با بیان این که ساعت ۱۰:۲۴ صبح امروز پنجشنبه یک مورد حادثه آتش‌ سوزی در ساختمان مسکونی واقع در خیابان مرتضوی خیابان خوشیاران به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد، گفت: در پی آن بلافاصله دو ایستگاه با امکانات لازم به محل اعزام شدند و در محل مشاهده شد که آتش سوزی در یک ساختمان که ۴ طبقه روی همکف و در هر طبقه یک واحد حدود ۵۰ متری وجود داشت، رخ داده است.

وی ادامه داد: در قسمت همکف این ساختمان که پارکینگ بود یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت به همراه یک انباری شعله ور بودند و دود به طبقات بالا سرایت کرده بود به طوری که طبقه اول شعله ور و آتش در حال سرایت به طبقه دوم بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: پیش از رسیدن آتش‌نشانان دو خانم از طبقه اول خارج شده بودند، اما در طبقات بالای ساختمان افرادی حضور داشتند که آتش نشانان به طبقات بالا رفته و ۴ نفر که دو نفر خانم و دو نفر آقا بودند را نجات دادند.

ملکی در پایان گفت: بعد از خاموش کردن آتش محل ایمن‌سازی شد و تحویل عوامل پلیس قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر