jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۷۸۲۸۷ ۰۶ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۱:۵۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران مطرح کرد:

ناکامی دشمنان با توان نظامی رزمندگان اسلام

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با تلاش رزمندگان اسلام امسال ۷۷ عملیات دشمن در مرز‌های غرب و شمال غرب خنثی شد.

ناکامی دشمنان با توان نظامی رزمندگان اسلام

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، فرمانده نیروی هوافضای سپاه دیشب در مراسم کنگره ملی سرداران و ۱۴۰۰شهید شهرستان فلاورجان گفت: در طول انقلاب شیوه دشمنی دشمنان متنوع بوده به طوری که در دهه اول از جنس نظامی و جنگ بوده و امروز نبرد روانی در دستور کار دشمن است.

سردار امیرعلی حاجی زاده در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهر ابریشم افزود: پول های بادآورده سعودی ها، امارات و رژیم صهیونیستی در امنیت زدایی از کشور کاملا بی ثمر بوده به طوری که امسال ۷۷عملیات دشمنان تنها در مرزهای غرب و شمال غربی خنثی شد و امروز رزمندگان طوری عمل کرده اند که دشمن را در راه رسیدن به اهدافش ناکام گذاشت.

وی با مقایسه جنگ تحمیلی و جنگ اقتصادی امروز گفت: به دلیل اینکه ملت ایران امروز در موضع قدرت هستند، جنس تهدید امروز نظامی نیست و در حوزه عملیات روانی است و هدف دشمن این است که ملت را مغلوب خود کند.

سردار حاجی زاده افزود:رییس جمهور آمریکا با تبلیغات وسیع از برجام خارج می شود و تحریم ها را مرحله ای باز می گرداند و به نوعی قصد دارد ملت را مرعوب عملیات رسانه ای خود کند.

فرمانده هوا فضای سپاه با اشاره به پیشرفت های حوزه نظامی کشور گفت: ما در حوزه نظامی و تسلیحاتی که امروز ٣٨سال است ادامه دارد موفق بوده ایم، بطوری که سبدی از تسلیحات در بخش های زمینی، دریایی و هوایی را داریم.

حاجی زاده با اشاره به خاطره ای از شهید طهرانی مقدم گفت: این شهید و یارانشان برای انجام تحقیقات موشکی وام می گرفتند و تحقیقات را پیش می بردند و از درآمد شخصی این وامها را تسویه می کردند.

وی همچنین گفت: پارسال در خصوص بارورسازی ابرها اعلام آمادگی کردیم کمک به سازمان های مربوطه را داریم و ماده اصلی این فناوری را با یکی از دانشگاه های کشور توان تولید و اجرا داریم.

همچنین در این مراسم پیکر یکی از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس و عملیات کربلای ۴تشییع شد.
کنگره شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان تا هشتم آذر در هشت شهر این شهرستان و روستای شاخص شهدا سهروفیروزان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر