jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۸۶۸   ۲۶ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

علی‌اکبر کریمی، تهیه‌کننده برنامه عصر خانواده که از شبکه دو پخش می‌شود، درباره پخش این برنامه در هفته وحدت به جام‌جم گفت: با توجه به این‌که ما هفته وحدت را پیش رو داریم، به همین مناسبت از روز چهارشنبه 29 آبان به مدت چهار روز ویژه‌برنامه عصر خانواده را با تم وحدت از سیستان و بلوچستان پخش می‌کنیم. احتمال دارد چابهار اولین شهری باشد که برنامه را از آنجا پخش خواهیم کرد.

وی ادامه داد: هدف ما این است که اتحاد و همبستگی را در سراسر ایران به تصویر بکشیم. ضمن اینکه از این طریق سیستان و بلوچستان را هم معرفی کنیم. همچنین به مضامینی همچون صلح و دوستی، گردشگری، آداب و رسوم، صنایعدستی، موسیقی محلی، غذاهای محلی و سبک زندگی این بخش از ایران را به مخاطبان نشان میدهیم تا از طریق برنامه عصر خانواده بیشتر با چنین مباحثی در استان سیستان و بلوچستان آشنا شوند.

این تهیهکننده درباره انتخاب سیستان و بلوچستان از میان دیگر شهرهای ایران توضیح داد: واقعیت این است که من قبل از تهیهکنندگی برنامه عصر خانواده، سالها تهیهکننده برنامه سیمای خانواده بودم و به استانهای مختلف سفر کرده و به معرفی آن پرداختیم، اما سیستان و بلوچستان جزو استانهایی است که کمتر به آن پرداخت شده، در حالی که ظرفیت زیادی دارد.

کریمی عنوان کرد: البته به مضمون دیگری همچون اتحاد و همبستگی بین شیعه و سنی هم میپردازیم که همیشه رسول اکرم(ص) بر آن تاکید داشتند. امیدواریم بتوانیم با ویژهبرنامه عصر خانواده در هفته وحدت، نظر مخاطبان را در این هفته تامین کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها