jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۵۴۱۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

علیقلی ایمانی، رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور ضمن انتقاد از تاخیر در اجرای مصوبه بخشودگی وام‌های کشاورزان، خواستار ورود مجلس به این مساله شد.

وی اظهار کرد: بهرغم اینکه بند خ تبصره ۳۵ قانون برنامه ششم توسعه بصراحت اعلام می‌‌کند جرایم و سود وامهای کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه (سیل، سرما، خشکسالی، توفان، بیماری و...) باید توسط بانکها بخشوده و اصل بدهی کشاورزان خسارتدیده تا سه سال امهال شود، متاسفانه مسؤولان مربوط به این موضوع توجه کافی ندارند.

ایمانی اضافه کرد: با وجود ابلاغیه معاون اول رئیسجمهور به بانک مرکزی به منظور اجرای این مصوبه در هیچیک از بانکهای دولتی، خصوصی و مؤسسات مالی و اعتباری از اجرای این قانون خبری نیست./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر