jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۵۱۸۷   ۱۵ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

به مناسبت فرا رسیدن ایام ۲۸ و ۲۹ صفر، رادیو فرهنگ با ویژه‌برنامه‌های مختلف روی آنتن می‌رود. به گزارش مهر، «جلوه حُسن» ویژه‌برنامه شهادت امام حسن مجتبی (ع) امروز ساعت ۱۸ و 30 دقیقه، سخنرانی مرحوم حجت‌الاسلام رحمانی با موضوع پیامبر اکرم (ص) ساعت ۲۰ و۳۰ دقیقه و ویژه‌برنامه «شکوه یک صلح» با موضوع صلح امام حسن (ع) ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه روی آنتن می‌رود.

«عطر لطیف یاس» از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ، ویژهبرنامه رحلت حضرت رسول (ص) و امام حسن (ع) است که ساعت ۹ روز ۱۶ آبان به صورت زنده روی آنتن میرود. برنامه «باغهای معطر گل سرخ» با موضوع پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) ساعت ۱۱، «خورشید در هوای ماتم» ویژهبرنامه شب شهادت امام رضا (ع) ساعت ۲۰ و۳۰ دقیقه کاری از گروه ادب و هنر و ویژهبرنامه «بهشت هشتم» ویژه شهادت امام رضا (ع) ساعت 23 و 30 دقیقه پخش میشود. رادیو فرهنگ را روی موج افام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز بشنوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر