jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۲۳۳۵   ۰۱ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مراسم بدرقه کاروان اعزامی معاونت صدا برای پوشش رسانه‌ای آیین پیاده‌روی اربعین حسینی با حضوردکتر حمید شاه‌آبادی معاون صدا، رضا کوچک‌زاده مدیر رادیو گفت‌و‌گو،حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدا، ابراهیم کبابیان مشاور اجرایی و مدیر دفتر معاونت صدا و جمعی از برنامه‌سازانی که برای تهیه برنامه و مستندهای رادیویی به کربلا مشرف می‌شدند، در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا دکتر شاهآبادی معاون صدا خطاب به برنامهسازان گفت:امید است که شما نایب زیاره همه علاقمندان باشید که مهمترین سوغاتی این سفر، رقم زدن خاطرات خوب است که همه عمر باشما خواهد بود و در ذهنتان مرور می شود. ضمن اینکه مردم باشنیدن صدا ، گزارش و برنامههایتان آن صحنه ها را در ذهنشان مجسم خواهند کرد.

شاهآبادی با بیان اینکه سفر کربلا سفر پر زحمتی است ولی زحمتهایش شیرینی خاص خودرا دارد، خطاب به برنامهسازان گفت: به عنوان نماینده رسانه صدا ،اتفاقات و مطالب مهمی که در مسیر راهپیمایی رخ میدهد و مورد توجهتان است را رسانه ای کنید، چون بعضی از اتفاقات باور کردنش بسیار سخت است اما شما بادانش رسانهای ،قلم،نگاه و زاویه دید هنرمندانه ای که دارید میتوانید آنها را جاودانه کنید. شاه آبادی با اشاره به بایکوت خبری که دشمنان در پیاده روی اربعین نشان میدهند تصریح کرد:مستندها و برنامههای خود را با سرعت هرچه تمامتر برای شنیدهشدن ارسال کنید هرچند که این کالا و تولید از کالاهایی است که اگر برای بار دهم هم استفاده شود ،باز قابل استفاده است .

معاون صدای رسانهملی خاطر نشان کرد: اهمیت اقدامات برنامهسازان رادیویی زمانی در اربعین حسینی بیش از هر دستگاه دیگری نمایان میشود که رادیو تنها هم زبان گویایی است که هیچگونه خللی در حرکت با پای پیاده برای زائران ایجاد نمیکند ، و آنها میتواند هم نوا با رادیو هم پا با زیارت خود شوند.همچنین برنامههای مرتبط با حرکت بی مثال حسینی که به سمع مخاطبان میرسد، فرصت تفکر و تعقل و تمرکزی بیشتری را به آنها میدهد، به همین خاطر شایسته است دست تک تک عوامل اعزامی برای انعکاس شور حسینی اربعین و در بطن این گردهمایی بوسیده شود و از آنها تشکر ویژه نماییم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر