jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۱۹۸۹   ۳۰ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

براساس آخرین نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما، برنامه‌های راه شب و صبح جمعه با شما به عنوان پرشنونده‌ترین برنامه‌های رادیو ایران انتخاب شدند. به گزارش روابط‌عمومی رادیو ایران، از میان ۱۵ برنامه شاخص انتخاب شده از رادیو ایران، دو برنامه راه شب و صبح جمعه با شما پرشنونده‌ترین برنامه‌های رادیو ایران انتخاب شدند که صبح جمعه با شما با 8/61 درصد و راه شب 4/88 درصد رضایت مخاطبان، پر شنونده‌ترین برنامه‌های رادیو ایران بوده‌اند. ساجد قدوسیان، سردبیر و تهیه‌کننده صبح جمعه با شما گفت: از قدیم گفته‌اند شاید محبوب شدن خیلی سخت نباشد ولی بدون شک محبوب ماندن خیلی دشوار است و من بسیار خرسندم و قدردان مردم خوب و صمیمی ایران هستم که همواره برنامه خودشان را حمایت می‌کنند.

برنامه صبح جمعه با شما بعد از ماه صفر طبق روال قبل ساعت ۹ از رادیو ایران پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر