jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۱۳۸۱   ۲۶ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

از یک هفته پیش اعلام شده که حسام الدین سراج قصد دارد آلبوم عاشورایی‌اش با نام «وداع» را با همراهی ارکستر ملی در تالار وحدت اجرا کند. این اجرا که چهاردهم آبان روی صحنه می‌رود، طی سال‌های گذشته هم در ایام ماه محرم اجرا شده و با استقبال خوبی هم مواجه بوده است.

آنطور که مهر نوشته است، قرار است در این اجرا نادر مرتضی پوررهبری ارکستر را بر عهده بگیرد. در این کنسرت که با اجرای آلبوم «وداع» به آهنگسازی سید محمد میرزمانی همراه خواهد بود، قطعاتی چون «راز»، «سرخیل مستان»، «یک دل و یک بار»، «شوخ شیرین»، «راه عشق»، «وداع» و «گریه خون» اجرا میشود.

آلبوم «وداع» یکی از پرمخاطبترین آثار موسیقی کشورمان در حوزه موسیقی عاشورایی است که سالها پیش در دسترس مخاطبان قرار گرفت. از این اثر موسیقایی تاکنون چند بار کنسرتهای متعددی در تالارهای مختلف برگزار شده است.

تازهترین کنسرت ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی محمد اصفهانی ۲۲ مهرماه در تالار وحدت تهران برگزار شد و از سوی رسانهها انتقاداتی هم نسبت به آن مطرح شد. مرتضی پوررهبر ارکستر قوی و توانمندی است که پیش از این تجربههای متعددی در همکاری با ارکسترهای مختلف داشته و از میان آنها میتوان به اجراهای خوب ارکستر سازمان صدا و سیما اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها