jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۸۲۰۴   ۱۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: به لطف الهی و با همت برادران سپاه مرحله اول پاسخ سخت و غافلگیرکننده ایران اسلامی به عاملان حمله تروریستی اهواز داده شد و یقینا آمران حمله مزبور نیز باید منتظر پاسخ‌های بعدی باشند.

امیر سرتیپ امیر حاتمی، دیروز در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به عملیات «ضربت محرم» سپاه علیه تروریستهای داعشی در شرق فرات اظهار کرد: همانطور که خواست عموم مردم ایران و مورد تاکید رهبری عظیمالشان و فرماندهی کل قوای ما بود و همچنین فرماندهان نیروهای مسلح نیز تاکیداتی داشتند، بلافاصله پس از حمله تروریستی در اهواز شورای عالی امنیت ملی برای گرفتن انتقام شهدای اهواز تصمیم گیری کرد و برادران سپاه این مصوبه را با قدرت و دقت و به موقع اجرا کردند.

وی با بیان اینکه کسانی که علیه امنیت کشور و مردم ما اقدام میکنند، باید منتظر پاسخهای سخت و کوبنده باشند، گفت: به لطف الهی و با همت برادران سپاه مرحله اول پاسخ سخت و غافلگیرکننده ایران اسلامی به عاملان حمله تروریستی اهواز داده شد و یقینا آمران حمله مزبور نیز باید منتظر پاسخهای بعدی باشند. /میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر