jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۶۷۷۷۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۷  |  ۲۰:۰۰

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اصرار دارد که آژانس مناطقی که در سخنرانی وی در مجمع عمومی سازمان ملل به آن‌ها اشاره شده است را مورد بازدید و بازرسی قرار نداده است.

نتانیاهو: آژانس از تورقوزآباد بازدید نکرده است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با انتشار بیانیه‌ای عملکرد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصوص برجام را مورد شک و تردید قرار داد.

در بیانیه‌ای که از سوی دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی منتشر شده، ادعا شده است که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از مراکزی که نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل به آن‌ها اشاره کرده بود، بازدید نکرده است.

در این بیانیه آمده است که در حالی ادعای نتانیاهو درباره «مراکز هسته‌ای مخفیانه اعلام‌نشده ایرانی» و درخواست‌های بعدی او برای بازرسی و تحقیقات [از مراکز ایرانی] از سوی آژانس رد شده است که آژانس از «مراکز خاص» مورد اشاره نتانیاهو در سخنرانی‌اش در مجمع عمومی سازمان ملل بی‌اطلاع بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر