Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۱۱۶۷۶۳۸ ۱۰ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۴:۰۴

واکنش آمانو به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی:

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هر اطلاعات دریافتی را معتبر تلقی نمی‌کند

خبرگزاری رویترز گزارش داد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در پاسخی آشکار به اظهارات بنیامین نتانیاهو درباره «انبار مخفی سلاح هسته‌ای» در ایران اعلام کرد که حفظ استقلال از اولویت‌های آن است و هر اطلاعاتی که ارائه شود را ارزشمند تلقی نمی کند.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هر اطلاعات دریافتی را معتبر تلقی نمی‌کند

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، خبرگزاری رویترز روز سه شنبه گزارش داد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در پاسخی آشکار به اظهارات بنیامین نتانیاهو درباره «انبار مخفی سلاح هسته‌ای» در ایران اعلام کرد که حفظ استقلال از اولویت‌های آن است و هر اطلاعاتی که ارائه شود را ارزشمند تلقی نمی‌کند.

بر اساس گزارش رویترز، «یوکیا آمانو» با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: آژانس از هر تأسیسات و مکانی در ایران که نیاز بوده بازرسی کرده و از تمامی پروتکل‌های مربوطه برای اطلاعات موجود استفاده می‌کند اما هر اطلاعاتی را معتبر نمی‌داند.

آمانو افزود: در راستای حفظ اعتبار، استقلال آژانس در ارتباط با انجام فعالیت‌های بازرسی از اهمیت ویژه برخوردار است.

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: تمام اطلاعاتی که از جمله از طرف سوم دریافت می‌شود مورد ارزیابی‌های دقیق قرار می‌گیرد و با استفاده از اطلاعات معتبر بررسی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر