حضور گسترده شهروندان سوری در انتخابات شوراها

با توجه به حضور گسترده شهروندان سوری در مراکز اخذ رأی برای مشارکت در انتخابات شوراها زمان اخذ رأی تا ساعت ۱۲ امشب تمدید شد.
کد خبر: ۱۱۶۴۸۸۴
حضور گسترده شهروندان سوری در انتخابات شوراها

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، کمیته عالی قضایی ناظر بر انتخابات شوراهای سوریه از تمدید زمان برگزاری انتخابات به مدت 5 ساعت دیگر خبر داد و اعلام کرد که درهای مراکز اخذ رأی ساعت 12 امشب بسته خواهد شد.

قاضی سلیمان القائد رئیس کمیته عالی قضایی ناظر بر انتخابات شوراهای سوریه گفت که با توجه به استقبال گسترده مردم زمان اخذ رأی تمدید شد تا همه شهروندانی که تمایل به مشارکت در این انتخابات را دارند بتوانند رأی خود را به صندوق بینداند.

درهای حوزه‌های اخذ رأی در انتخابات شوراهای استانی سوریه از صبح امروز به‌روی شهروندان باز شده است تا تا نمایندگان خود را در انتخابات شوراهای اداره محلی انتخاب کنند، در انتخاباتی که بیش از 40 هزار نامزد برای کسب 18 هزار و 478 کرسی با هم رقابت می‌کنند.

تعداد حوزه‌های انتخاباتی در کل استان‌ها 88 حوزه و تعداد مراکز اخذ رأی 6661 مرکز است.

رئیس‌جمهور سوریه سوم تیر ماه گذشته امروز (یکشنبه 25 شهریور) را زمان برگزاری انتخابات شوراهای محلی و استانی اعلام کرد.

به عقیده کارشناسان مسائل سیاسی برگزاری انتخابات کنونی که در آن 40 هزار نامزد برای به دست آوردن 19 هزار کرسی رقابت می‌کنند به شکلی روشن و آشکار نشان می‌دهد که دولت سوریه خود را در مرحله ثبات می‌بیند و نبردهایی که علیه تروریسم شاهد هستیم نبردهای تکمیلی برای پایان دادن به تروریسم است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها