jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۴۸۴۷ ۲۵ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پرهام مقصودلو، روز جمعه‌ ‌توانست در پایان دور دهم و یک دور باقی‌ مانده به پایان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان با 9.5 امتیاز به عنوان قهرمانی این رویداد برسد. مهرداد پهلوان‌زاده، رئیس فدراسیون شطرنج در باره قهرمانی مقصودلو در مسابقات قهرمانی جوانان جهان گفت: پرهام در این مسابقات جایی برای حرف نگذاشت. او همه را شگفت زده کرد. از همه قوی‌تر بود و خیلی عالی کار کرد. فکر می‌کنم قهرمانی او نقطه عطفی در شطرنج ایران باشد. قهرمانی جوانان جهان در کنار قهرمانی تیمی آسیا نقطه عطفی برای شطرنج ایران خواهد بود و سبب می‌شود سایر کشورها حساب دیگری روی ایران باز کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر