تفاوت عجیب بین دو حضور احسان در تراکتورسازی

احسان حاج صفی به تراکتورسازی تبریز پیوست تا برای دومین بار، پیراهن این تیم را به تن کند. احسان در فصل یازدهم نیز برای طی دوران خدمت سربازی خود، بازیکن تراکتورسازی بود و حالا دوباره به این تیم پیوسته است.
کد خبر: ۱۱۶۳۰۹۸

اما تفاوت‌های عجیبی بین این دو حضور وجود دارد؛ اول این‌که احسان تقریبا تمام عمر فوتبالی خود را در سپاهان پشت سر گذاشته اما در بازگشت به لیگ ایران، به تراکتور رفت. در ثانی دفعه اول که تراکتوری شده بود، سرباز بود و کد خدمتی داشت. یعنی در خوابگاه مستقر بود و در کنار خود، سه سرباز دیگر را هم می‌دید و با آنها هم اتاقی بود.

حالا وضعیت کاملا تغییر کرده و احسان از لیگ یونان به تراکتورسازی آمده و شایعاتی می‌شنویم مبنی بر این‌که با توجه به بی‌ثباتی در بازار ارز، تراکتوری‌ها بابت جذب حاج‌صفی، چیزی بیش از ده میلیارد تومان هزینه کرده‌اند. البته در فصل یازدهم، قیمت قرارداد حاج صفی با باشگاه تراکتورسازی تنها ماهی 250 هزار تومان و به ازای کسب هر پیروزی تنها 500 هزار تومان دریافتی داشت ولی حالا می‌تواند هر جای تبریز که بخواهد، منزلی اجازه کند و هر چقدر دلش می‌خواهد، پول خرج کند؛ قراردادش آن قدر سنگین به نظر می‌رسد که هرگز پولش تمام نخواهد شد!

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها