jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۶۹۴   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۸:۲۹

بازی های آسیایی جاکارتا امروز در رشته های مختلفی پیگیری می شود.

چشم ژاپن به دنبال چین، چشم ایران به دنبال کره جنوبی (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، پیش از اینکه تغییر و تحولات در جدول مدال آوران به وجود بیاید این جدول را مرور می کنیم. چینی ها بدون رقیب و با 140 مدال در صدر هستند. 66تای این 140 مدال طلا است.

ژاپن نزدیک ترین تعقیب کننده چین است که البته امکان ندارد به چین برسد. چینی ها تا این لحظه 104 مدال گرفته اند که 30 تایش طلا است. ژاپنی ها سعی می کنند حداقل تعداد مدال هایشان به چین نزدیک شود.

کشور شماره سه در جدول مدال آوران کره جنوبی است که تا این لحظه 78 مدال ثبت کرده که از این تعداد 23 عدد طلاست. ایران هم در حالی که با 31 مدال که 12 تایش طلاست تلاش می کند حداقل از لحاظ کسب مدال به پای کره جنوبی برسد چرا که بسیار بعید است ایران در مدت باقی مانده از بازی های آسیایی آنچنان مدال آوری کند که تعداد طلاهایش از عدد 20 بگذرد.

نزدیک ترین تعقیب کننده ایران در جدول رده بندی هم اندونزی است که تا این لحظه 32 مدال گرفته (یکی از ایران بیشتر) اما چون تعداد طلاهایش کمتر است و تا این لحظه 9 طلا ثبت کرده در رده پنجم قرار گرفته است. با توجه به اینکه اندونزی میزبان است و برخی از داوری ها کاملا یک طرفه به نفع این تیم دیده می شود خطر این وجود دارد که در روزهای آینده اندونزی جای ایران را در رده چهارم بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر