jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۱۶۰۴۱۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۹:۵۰

بدشانسی بسیار بزرگ دختر دوچرخه سوار ایرانی باعث شد تا او مدال بازی های آسیایی را از دست بدهد.

بدشانسی بزرگ و باورنکردنی دختر دوچرخه سوار ایرانی / زنجیر پاره کرد، مدال از دست داد

به گزارش جام جم آنلاین ،در سومین روز بازی های آسیایی ۲۰۱۸، رقابت ماده کراس کانتری دوچرخه سواری کوهستان برگزار شد که در پایان رقابت بخش بانوان، ایران موفق به کسب مدال نشد.

در کراس کانتری بانوان فرانک پرتوآذر با وجوداینکه از شانس های کسب مدال بود اما در پایان در رده چهارم قرار گرفت.او با نفر اول ۹ دقیقه و ۷ ثانیه اختلاف داشت.

زنجیر دوچرخه پرتوآذر در دور اول پاره شد و همین موضوع باعث شد پنج دقیقه در دور اول از بقیه رکابزنان عقب بماند.

یائو بیانوا از چین با زمان ۱ساعت و ۲۰ دقیقه و ۱۷ ثانیه اول شد. لی هونگ فنگ از چین با اختلاف زمانی ۴ دقیقه و ۳۹ ثانیه نسبت به نفر اول مدال نقره گرفت و مدال برنز هم به ناتالی پانیاوان از تایلند با اختلاف زمانی ۵ دقیقه و ۵۴ ثانیه نسبت به نفر اول رسید.

تا ساعاتی دیگر فراز شکری و محمد پورشریف در ماده کراس کانتری مردان به رقابت می‌پردازند که ایران امیدوار است بتواند در این بخش صاحب مدال شود چراکه شکری نقره آسیا را در کارنامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر