jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۱۸۵ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۸:۳۶

محسن شادی نماینده ایران در روئینگ تک نفره سبک وزن مردان دوم و راهی شانس مجدد شد و نازنین ملایی نیز به فینال رسید.

عملکرد خوب بانوان قایقران به مدال ختم می شود؟!

به گزارش جام جم آنلاین ، در ادامه رقابت‌های رویینگ بازی‌های آسیایی محسن شادی دارنده دو مدال طلای این مسابقات در گروه A با تیم های مالزی، قزاقستان، بنگلادش، اندونزی، هند و بنگلادش هم گروه بود با ثبت زمان ۷:۵۴.۹۸ در رده دوم قرار گرفت و راهی شانس مجدد شد. حریف هندی شادی به طور مستقیم به فینال رسید.

شادی روز دوشنبه در شانس مجدد پارو خواهد زد.

در بخش بانوان نازنین ملایی نماینده رویینگ تک نفره سبک وزن بانوان ایران نیز به آب زد و با ثبت زمان 8:30.49 بعد از نماینده چین دوم و به طور مستقیم راهی فینال شد.

در ادامه مسابقات رویینگ، رقابت قایق دو نفره سبک وزن نیز برگزار شد که تیم ایران با ترکیب رضا قهرمانی و امیرحسین محمودپور با زمان 7:15.77 کارش در مرحله مقدماتی را تمام کرد و راهی شانس مجدد شد. در این بخش قایق کره جنوبی به طور مستقیم فینالیست شد.

پس از این بخش،‌ مسابقه دو نفره سبک وزن در بخش بانوان برگزار شد که قایق ایران با ترکیب نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا به فینال رسیدند.

تیم‌ ایران با ثبت زمان 7:50.87 پس از قایق چین به فینال بازی‌های آسیایی صعود کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر