jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۵۸۶۰۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷  |  ۱۵:۴۰

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت گفت: طرح تشدید برخورد با تخلفات ساکن همچون پارک دوبله، پارک در محل توقف ممنوع و ... از امروز در سطح معابر پایتخت اجرا خواهد شد.

برخورد با تخلفات ساکن در دستور کار پلیس راهور تهران

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد رازقی در گفتگو با فارس با اعلام خبر فوق اظهارداشت: با توجه به تاثیر تخلفات ساکن از جمله پارک دوبله، پارک در محل توقف ممنوع و ... در افزایش ترافیک معابر پایتخت، از امروز طرح تشدید برخورد با این تخلفات اجرا خواهد شد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت تصریح کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برخورد با تخلفات فوق را از امروز در دستور کار دارند و رانندگان متخلف را اعمال قانون خواهند کرد.

وی به رانندگان توصیه کرد: از پارک خودورهای خود در معابر کم عرض پرهیز کنند چرا که این اقدام باعث افزایش حجم ترافیک می‌شود.

سرهنگ رازقی خاطرنشان کرد: استفاده از پارکینگ‌های مجاز سطح شهر یکی از راهکارهایی است که در این زمینه می‌تواند به شهروندان کمک کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر