jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۵۶۸۴۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۷  |  ۲۰:۱۲

سرپرست اورژانس کشور از تصادف زنجیره‌ای بر اثر توفان شن با ٢٦ مصدوم در محور شاهرود -دامغان خبر داد.

تصادف زنجیره‌ای خودروها بر اثر توفان شن ٢٦ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش جام جم آنلاین، پیرحسین کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ مطرح کرد: تصادفی زنجیره ای حوالی ساعت ۱۵:۵۰ ظهر امروز (چهارشنبه) به علت توفان شن و کاهش دید افقی در محور شاهرود -دامغان رخ داده است.

وی افزود: پس از تماس با اورژانس بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور توضیح داد: متاسفانه در این حادثه ۲۶ نفر مجروح شدند که هشت نفر توسط تکنسین های اورژانس در محل درمان و ۱۸ نفر به بیمارستان ولایت دامغان انتقال یافتند.

همچنین سرهنگ تقی کبیری رئیس پلیس‌راه استان سمنان نیز در تشریح این حادثه به تسنیم گفت: توفان در این محور باعث برخورد دو دستگاه تریلی و یک دستگاه کامیون در لاین شمالی شده و 5 دستگاه خودرو سواری نیز به‌شدت باهم برخورد کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر