حامد محضرنیا که کار خوانندگی را از سال 90 آغاز کرده و سابقه خواندن 40 تیتراژ تلویزیونی را دارد، پس از خوانندگی نما آهنگ «یاعلی بگو» ویژه جام جهانی، این روزها کلیپی به مناسبت تولد امام رضا(ع) آماده پخش دارد.
کد خبر: ۱۱۵۵۲۹۸

به گزارش روابط عمومی معاونت سیما، محضرنیا با بیان کارنامه کاری خود و اینکه موسیقی را از سال 90 شروع کرده و اواخر سال 91 با آلبوم «استثنایی» معرفی شده، گفت: تا امروز حدود 40 تیتراژ برای برنامههای «گلخانه» و «مردان آهنین»، «مردم چی میگن» شبکه سه، «امروز هنوز تموم نشده» شبکه یک، «زمانی برای خندیدن» و برنامه «مهمونی» شبکه نسیم خواندهام. آلبوم دومم «جاذبه» بود که سال 94 منتشر شد.

این خواننده جوان درخصوص نحوه شروع ساخت نما آهنگ «جامجهانی» و اینکه از چه شبکههایی پخش شده است، گفت: قطعه جامجهانی امسال، با توجه به کارنامه کاری که از سال 2014 داشتم، شروع شد. سال 2014 قطعهای را به نام «قهرمان ایرانی» تولید کردم و خیلی خوب شنیده شد و در مرکز توجه قرار گرفت. وقتی به سال 2018 رسیدیم، آقای معلم بهعنوان رئیس مرکز موسیقی و سرود صداوسیما پیشنهاد این کار را داد و میخواستند چندصدایی باشد.

او ادامه داد: جلسهای گذاشتیم و آنالیزی درباره صدای خوانندگانی که در این زمینه خوانده اند و مخاطب جذب آن شده، داشتیم و به صدای مهدی شکوهی«ای سرزمین ایران، ای مهد عشق و ایمان» و حامد طاها با «پهنه اروندت سلام» رسیدیم. از طرفی هم قطعه «یاعلی بگو» از سال 2014 تا امروز بازتاب خوبی بین مردم داشت. محضرنیا درخصوص چگونگی قرارگرفتن سه خواننده در یک نما آهنگ نیز بیان کرد: نظر آقای معلم این بود که یک دکلمه خوان بیاید و ما سه خواننده را به یکدیگر وصل کند. پس از عبدا... روا دعوت شد، روا هم صدای خوبی دارد و هم شاعر است. بجز این، او برنامههای شبهای فوتبالی و ویدئو چک را اجرا کرده بود. بعد از برد تیم ملی از مراکش، این قطعه از شبکه سه و بتدریج از شبکههای دیگر پخش شد.

محضرنیا با اشاره به تعداد دفعات پخش نماآهنگ جام جهانی افزود: در یک روز با 70 بار پخش، این اثر رکورد موزیک ویدئوهای سازمان صداوسیما را زده است. براساس نظرسنجیها استقبال خوبی از این کار شد. او در پاسخ به این پرسش که چگونه این شعر را برای این اثر انتخاب کردید، گفت: هر کدام از ما شعرهای خاطرهانگیز خودمان را داشتیم که درخصوص من «یا علی بگو»، مهدی شکوهی «ای سرزمین ایران» و حامد طاها «پهنای اروندت سلام» بود و در این کلیپ میکس و تنظیم مجدد صداها اتفاق افتاد و عبدا... روا شعر خودش را دکلمه کرد. محضرنیا در ادامه درخصوص موزیک ویدئویی که برای ولادت امام رضا(ع) خوانده است، عنوان کرد: خیلی دوست داشتم کار خوب و حرفهای برای آستان قدس تولید کنم و این پیشنهاد به آقای معلم ارائه شد و دست ما را باز گذاشتند و اجازه دادند این کار به بهترین نحو تولید شود. سیدجواد هاشمی و صابر خراسانی در این کار ما را همراهی کردند. این اثر با توجه به تلاش شبانه روزی 40 نفر از دوستان بعد از سه روز آماده پخش شد و این به معجزه شباهت داشت. این خواننده جوان تنها عشق به امام رضا(ع) را عامل تولید این موزیک ویدئو دانست و افزود: تداخل کاری دوستان مهمترین عامل بازدارنده بود. دوستان هرکدام درگیر کارهایی بودند و من نیز همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) اجرا داشتم. در یک لحظه ناب در دل به حضرت معصومه(س) گفتم برای برادر بزرگوارت کاری بسازیم، اما نمیشود. در همان لحظه صابر خراسانی زنگ زد و پرسید چه ساعتی به استودیو بیاید و بعد از آن سیدجواد هاشمی تماس گرفت و آدرس گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها