jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۴۲۲۸ ۲۸ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بالاخره و پس از چندین خبر از کشف اشیای گرانقدر تاریخی که توسط سودجویان به سرقت رفته بود، خبردار شدیم، این بار و با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت استان خراسان رضوی دست قاچاقچیان اصلا به این اشیا نرسیده و عملیات حفاری غیرمجاز در شهرستان درگز ناکام مانده است. سردار رحمت‌اللهی می‌گوید که اکیپی مجرب از نیروهای حفاظت شبانه به محل مورد نظر گزارش شده عزیمت و چهار نفر از اعضای باند حفار غیرمجاز را بر روی تپه‌ای در نزدیکی روستا مشغول حفاری دیدند که به محض رویت ماموران، اعضای باند از محل متواری شدند که با شلیک تیر هوایی از فرار متهمان ممانعت شد و با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت عملیات حفاری ناکام ماند. به گفته فرمانده یگان حفاظت کشور در این عملیات، در بازرسی از منزل افراد مذکور مقادیری ابزار و ادوارت حفاری کشف و ضبط و دو نفر دیگر از اعضای باند حفار غیرمجاز دستگیر که به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی استان دلالت شدند./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر