jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۹۹۵۶   ۰۵ تير ۱۳۹۷  |  ۱۰:۵۸

تیم ملی فوتبال ایران در حالی به کار خود در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه پایان داد که چند بازیکن تیم ملی ایران نتوانستند حتی برای دقایقی هم که شده به میدان بروند و بازی کنند.

آنهایی که در جام جهانی فرصت بازی کردن نداشتند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آی اسپورت، چه کسانی از تیم ملی فرصت حضور در بازی در جام جهانی را پیدا نکردند؟ یکی از آنها رضا گوچی بود که همسرش در واکنش به این ماجرا متنی احساسی در اینستاگرام منتشر کرده. دیگر چهره سرشناس نیمکت تیم ملی در سه بازی گذشته اشکان دژاگه بود. بازیکنی که علیرغم مصدومیت و دوری از بازی در چند ماه گذشته، باز هم در فهرست نفرات منتخب کارلوس کی روش قرار گرفت و اگر چه عده ای از سرمربی تیم ملی به خاطر دعوت از اشکان انتقاد کردند اما سی کیو پای اشکان ایستاد و او را با خودش به روسیه برد ولی فرصتی به او برای حضور در میدان نداد. پژمان منتظری هم که به نظر می رسید دفاع راست ثابت تیم ملی در جام جهانی نباشد، از روی نیمکت شاهد درخشش رامین رضاییان بود. محمدرضا خانزاده، مهدی ترابی و دو گلر ذخیره تیم ملی یعنی عابدزاده و مظاهری دیگر نفراتی بودند که نتوانستند در روسیه بازی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر