jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۹۰۷   ۰۵ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ ایران از حضور قطعی تیم فوتبال استقلال در سوپرجام 29 تیرماه خبر داد.

او به ما گفت: «شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه استقلال نمیخواهد در دربی سوپرجام شرکت کند. من قبل از اینکه به یک سفر کاری بروم، با مدیران باشگاه تماس گرفتم و به آنها گفتم موضوع و ماجرای این شایعه چیست. آیا واقعا وینفرد شفر گفته نمیخواهد در سوپرجام شرکت کند؟ آنها گفتند باید خودمان با شفر تماس بگیریم و موضوع را بپرسیم.» فتاحی ادامه داد: «بتازگی مدیران باشگاه استقلال با من تماس گرفتند و گفتند تحت هر شرایطی، در سوپرجام شرکت میکنند و شایعهای که به راه افتاده، دروغ است. من هم به آنها گفتم اگر قرار باشد استقلال از این جام کنار بکشد، ما تنبیهات سختی برایتان در نظر میگیریم و پرونده غیبتتان در سوپرجام را حتی به کمیته انضباطی ارجاع خواهیم داد، اما بار دیگر مدیران باشگاه خیالمان را راحت کردند که استقلال به خاطر مردم ایران و به احترام هوادارانش در سوپرجام شرکت خواهد کرد. به همین علت، ما هم امیدواریم این اتفاق رخ بدهد و یک سوپرجام دیدنی را تجربه کنیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر