jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۸۳۵۲   ۲۸ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۵:۰۰

مرد میانسال که به‌خاطر رابطه صمیمانه همسر و برادرش دست به جنایت زده بود دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که رضایت اولیای‌دم را جلب کند.

قتل برادر به‌خاطر رابطه صمیمانه با همسر

به گزارش جام‌جم، اوایل سال ۹۶ به پلیس غرب تهران خبر رسید جدال دو برادر در یک خانه به خون کشیده و برادر کوچک به نام آریا کشته شده است.

در آن میان برادر ۴۵ساله وی به نام آرمان خودش را عامل جنایت معرفی کرد و گفت: برادرم را کشتم چون گمان می‌کردم با همسرم در ارتباط است. آرمان به بازسازی صحنه جرم پرداخت و دیروز در حالی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی توکلی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد که توانست رضایت اولیای‌دم را جلب کند.

ابتدای این جلسه پدر قربانی روبه‌روی قضات ایستاد و گفت: من هیچ‌وقت چیزی از رابطه مشکوک عروس و پسر کوچکم ندیده و متوجه نشده بودم. ولی من راضی به قصاص پسر بزرگم نیستم و به همین‌خاطر هم اعلام گذشت کردم.

سپس آرمان روبه‌روی قضات ایستاد و گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و صاحب دو فرزند بودیم. اما مدتی بود به رابطه همسرم با برادر کوچکم مشکوک شده بودم. رابطه صمیمانه آنها با هم موجب شد به آنها مشکوک شوم. من حتی مدتی قبل به دادگاه رفتم و علیه همسرم و برادرم شکایت کردم و خواستم از فرزندانم آزمایش DNA گرفته شود. با آن‌که جواب آزمایش منفی بود اما من همچنان به آنها مشکوک بودم. آخر هم با برادرم درگیر شدم و او را کشتم.

حالا با توجه به رضایت اولیای‌دم از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم. در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا طبق ماده 612 قانون مجازات اسلامی برای این متهم حکم صادر کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر