jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۱۴۷۶۳۲   ۲۳ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۲:۰۲

عشق و علاقه به موسیقی و خوانندگی قلب میلیون‌ها انسان در سراسر کرۀ را به تپش درآورده است.

ما با آموزش موسیقی زیباترین زبان جهان را ترویج می‌دهیم

تعداد علاقه‌مندان و جوانان با استعداد ایرانی در زمینۀ موسیقی، آواز و خوانندگی کم نیست. اما چیزی که در عمل دیده می‌شود، از میان هزاران هزار جوان با استعداد این حوزه، تعداد خوانندگان، نوازندگان و آهنگسازانی که مطرح شده باشند و کار قابل قبولی ارائه داده باشند، به شدت کم است. مشکل چیست؟

آموزش مهم‌ترین مسئله است

درست است که شما استعداد زیادی دارید، اما اگر استعداد خود را در مسیر درست قرار ندهید و درست آموزش نبینید، قطعا نمی‌توانید به یک چهرۀ شاخص در زمینه موسیقی تبدیل شوید.

پس شما اساسا به آموزش موسیقی نیاز دارید. یک آموزش جامع و شامل که تمام ابعاد موسیقی از آموزش‌های تئوری گرفته تا تمام آموزش‌های عملی را دربربگیرد.

به شما پیشنهاد می‌کنم که پیش از هرچیز سری به سایت بیتستان بزنید و تمام بخش‌های آن را مشاهده کنید.

این سایت یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مرجع‌ها برای تمام کسانی است که به موسیقی علاقه‌مند هستند.

هرآنچه که می‌خواهید از موسیقی بدانید، از آموزش موسیقی گرفته تا انواع اقسام سازها، خوانندگی و .... را در این سایت پیدا می‌کنید. اما لطفاً اجازه بدهید تا کمی شما را با بخش‌های هیجان‌انگیز این سایت فوق‌العاده آشنا کنم.

آرشیوی فوق‌العاده برای دانلود آهنگ‌ بی کلام

آهنگ بی‌کلام هم برای شما که به خوانندگی علاقه‌مندید و هم نوازندگان و آهنگ‌سازان فوق‌العاده کاربرد دارد.

مرجع‌ترین منبع برای دانلود آهنگ های بی کلام مطرح از خوانندگان مطرح ایرانی و خارجی را می‌توانید در سایت بیتستان پیدا کنید. چند کاربرد اساسی دانلود آهنگ بی کلام:

• اگر شما به خوانندگی علاقه‌مندید، می‌توانید تمرینات خوانندگی خود را روی موسیقی بی کلام خوانندگان مطرح بخوانید.
• اگر کارتان آهنگسازی و نوازندگی است، با بررسی موزیک بی کلام این خوانندگان می‌توانید ببینید آهنگ‌ها چطور ساخته شده‌اند یا چطور می‌توانید ویرایششان کنید. این سایت یک آرشیو کامل از انواع موسیقی‌های پاپ(POP)، راک(Rock) و آر اند بی((R&B آهنگ‌های بی‌ کلام برای شما آماده کرده‌ است، کافی است به بخش دانلود آهنگ بی کلام سایت مراجعه کنید.
در اینجا آهنگ ها هم به صورت MP3 و هم به صورت پروژه‌ای در اختیار شما قرار داده شده تا هم امکان ویرایش و هم امکان استفاده مستقیم از آهنگ برای شما وجود داشته باشد.استودیوی شخصی خودتان را بسازید: آهنگسازی برای موسیقی الکترونیک

روز به روز به طرفداران موسیقی الکترونیک در سراسر جهان اضافه می‌شود و این نوع موسیقی به خصوص در میان جوانان عزیز محبوب‌تر و محبوب‌تر می‌شود.

اگر از خوره‌های موسیقی الکترونیک هستید و یا می‌خواهید آهنگسازی برای موسیقی الکترونیک را آغاز کنید، حتما سری به صفحۀ آموزش موسیقی الکترونیک بزنید.

قسمت‌های مهم این بخش شامل موارد زیر است:
• فکر رفتن و کرایه کردن استودیو جوان‌های زیادی را بی‌خیال آهنگسازی می‌کند. در بیتستان به سادگی آب خوردن آهنگ سازی با اندروید و کامپیوتر به شما آموزش داده می‌شود.
• آوایی که توسط خوانندگان آوازی در پشت صدای خواننده اصلی خوانده می شود را بک وکال می گویند. یکی از جذابیت‌های یک قطعۀ زیبا بک وکال آن است. برای درک این جذابیت کمی قطعات فریدون آسرایی را گوش کنید. یکی از بخش‌های مهم سایت بیتستان بررسی بک وکال‌های خوانندگان مطرح است. این بررسی‌ها به شما کمک می‌کند، بفهمید معیارهای بک وکال خوب چیست و چگونه از این آیتم جذاب برای ضبط قطعات خود استفاده کنید.
• بیتستان آموزش موسیقی الکترونیک را به طور کامل پوشش داده‌ و انواع نرم‌افزارهایی که در این زمینه وجود دارد را به شما معرفی و اموزش می‌دهد. کافی است این آموزش‌ها را ببینید و سپس با ذوق و سلیقۀ خود به ساخت قطعات موسیقی الکترونیک بپردازید.

حرف آخر: مهم‌ترین تفاوت بیتستان با سایر سایت‌ها

هدف بیتسان بی‌نیاز کردن شما از هر منبع آموزشی دیگر است. این مجموعه، به دنبال این هدف از سال 96 تلاش شبانه روزۀ خود را آغاز کرده و اینک شما حاصل این تلاش‌ها را می‌بینید.

در این سایت انواع و اقسام مطالب آموزشی، مقالات تحلیلی و آموزش‌های مختلف قرار داده شده است. اما آن چیزی که بیتستان را از بقیه جدا می‌کند و وجه تمایز اصلی آن با سایت‌های مشابه آموزش موسیقی است، تهیه و تولید پکیج های لوپ نایاب و تهیه آرشیوی از وی اس تی های خاص و کاربردی است.

یک توضیح مختصر در مورد دانلود وی اس تی (VST)

وی اس تی همان سازهای مجازی است. در واقع شما با دانلود وی اس تی به سازهای واقعی و الکترونیک دسترسی پیدا می‌کنید که در نرم‌افزارهای آهنگسازی استفاده می‌شوند. بنابرین با دانلود وی اس تی شما به راحتی می‌توانید یک آرشیو قوی در بیتستان برای خود داشته باشید و انواع اقسام آهنگ‌ها را بسازید. از سایت بیتستان بخش دانلود وی اس تی می‌توانید آرشیو وی اس تی خود را بسازید.

علاوه بر تمام اینها، بیتستان از سازهای ایرانی و سنتی در تولید و تنظیم اکثر آثار موسیقایی در سبک های متنوع استفاده کرده تا شما بتوانید تلفیقی بی‌نظیر از تمام سبک‌های مختلف موسیقی دنیا داشته باشید و تمام جهان گوشِ آهنگ‌های شما باشد! نه تنها ایران.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: