jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۵۸۳۲   ۱۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۴:۱۱

کارلوس کی‌روش به زودی فهرست ۲۳ نفره تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را اعلام می‌کند و این فهرست شاید شگفتی بزرگی داشته باشد.

آماده باش به سید جلال و غفوری؛ خبری در راه است؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آی اسپورت ، کنار گذاشتن وریا غفوری و سیدجلال حسینی از فهرست ۲۴ نفره تیم ملی شوک بزرگی به هواداران فوتبال وارد کرد. کسی انتظار نداشت این دو بازیکن موفق استقلال و پرسپولیس در بین مسافران روسیه قرار نگیرند. جلال حسینی، وریا غفوری، کاوه رضایی و حسین حسینی خط خورده های بزرگ تیم ملی بودند. کی‌روش نام این چهار بازیکن را در فهرست انتظار قرار داد.

حالا خبرهای مهمی از استنابول، محل اردوی تیم ملی به گوش می‌‌رسد. ظاهرا کی روش از مسوولان فدراسیون فوتبال در تهران خواسته که با تماس با جلال حسینی و وریا غفوری از آنها بخواهند تا در دسترس باشند. تمرینات تیم ملی در روزهای گذشته احتمالا دوباره این دو بازیکن را به جمع نفرات نهایی نزدیک کرده است. در این میان شانس غفوری برای دعوت مجدد بیشتر هم هست. حتی گفته شده این بازیکن به ترکیه سفر کرده تا در صورت صلاحدید کی روش سریعا به اردو اضافه شود. وریا و سیدجلال هر دو در آماده‌باش قرار دارند تا اگر کی‌روش صلاح ببیند آنها را در لیست نهایی قرار دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر