jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۴۵۲   ۳۰ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۹

چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا که در شهر پاتایای تایلند جریان داشت با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید در این دوره از مسابقات و در میان 12 تیم شرکت کننده تیم ایران با کسب 8 مدال طلا،5 نقره و6 برنز بر سکوی نخست

ایستاد و تیمهای ازبکستان و تایلند عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند به گزارش فدراسیون وزنه برداری ، حسین فرزانه وزنه بردار دسته به اضافه نودوچهار کیلوگرم ایران و علی اکبر خورشیدی فر مربی این تیم به عنوان بهترین وزنه بردار و مربی این دوره از مسابقات برگزیده شدند در آخرین روز این پیکارها، وزنه برداران دسته های 94 و به اضافه نودوچهار کیلوگرم به رقابت پرداختند و وزنه برداران کشورمان 6 مدال طلا و3 نقره کسب کردند. در پیکارهای دسته نودوچهار کیلوگرم ، ابوالفضل خوری با حد نصاب مجموع 5/237 کیلوگرم ) 130 به اضافه 5/107(3 مدال طلا به گردن آویخت و وحید یگانه دیگر وزنه بردار کشورمان در این دسته با مجموع 225 کیلوگرم ) 5/127 به اضافه5/97 ( با کسب 3 مدال نقره بر سکوی دوم ایستاد. در رقابت های دسته به اضافه 94 کیلوگرم ، حسین فرزانه نماینده کشورمان وزنه های 5/162 و115 کیلوگرم را در حرکات دو ضرب و یکضرب خود مهار کرد و با دست یافتن به حد نصاب مجموع 5/277 کیلوگرم ، بر سکوی نخست این وزن ایستاد. تیم وزنه برداری نوجوانان ایران در دوره گذشته این رقابت ها در رده دوم جای گرفته بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر