گفته می‌شود دانش‌آموزان پسر یک مدرسه در منطقه 2 تهران تهران توسط معاون پرورشی مورد آزار و اذیت قرار گرفتند. آموزش و پرورش هم قول داده که این ماجرا را در بالاترین سطح پیگیری کند.
کد خبر: ۱۱۴۵۰۲۷
جزییات تازه از آزار و اذیت چند دانش‌آموز در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، در آخرین روزهای سال تحصیلی 97ـ1396، خبر تلخی شنیده شد؛ خبری که تعدادی از خانواده‌ها را نگران کرده است.

چندی پیش معاون پرورشی یک مدرسه در غرب تهران اقدام به اذیت و آزار تعدادی از دانش‌آموزان کرده است؛ آزار جنسی که دانش‌آموزان را دچار اضطراب و مشکلات روانی کرده است.

هر چند که خانواده‌ها پیگیر قضایی این جریان شدند و معاون مدرسه بازداشت شد؛ اما مرتضی نظری رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش دراین باره اظهار کرد: هر اقدامی که لازم باشد برای دفاع از حقوق دانش‌آموزان این مدرسه انجام خواهیم داد و آموزش‌ و پرورش با حساسیت ویژه، این مسئله را بررسی می‌کند.

وی ادامه داد: وزارت آموزش‌ و پرورش در بالاترین سطح ممکن و با استفاده از تمام ظرفیت‌های قانونی، قضایی و حقوقی موضوع را بررسی می‌کند و با قصور مسئولان مرتبط این ماجرا در هر سطحی که محرز شود، اقدام قاطع انجام خواهد داد و به افکار عمومی تضمین می‌دهیم که نسبت به برهم خوردن آرامش خانواده‌ها به دلیل تخطی یک نیروی آزاد و غیررسمی کوتاه نمی‌آییم.

هنوز در خصوص ابعاد این ماجرا و واقعیت‌های آن، اطلاعات رسمی منتشر نشده است و تمام مطالبی که در فضای مجازی منتشر شده است بر اساس گمانه‌زنی‌هاست.

شنیده می شود مدیر این مجتمع آموزشی غیر دولتی که شامل دوره های تحصیلی ابتدایی،‌ متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد، از سمت خود استعفا کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها