jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۴۰۸۴   ۰۵ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از بخش‌های قابل توجه امسال مربوط است به بخش زنان و خانواده که آن‌طور که مشخص است با رویکردی متفاوت از سال‌های گذشته و با برنامه‌های نو و جذاب در دو بخش زنان و خانواده میزبان بازدیدکنندگان است. این بخش برای دو گروهِ مخاطب شامل زنان و خانواده اجرا خواهد شد که هرکدام شامل زیربخش‌های متنوعی است.‌ بخش زنان، شامل زیربخش‌های دخترانه، زنانه و همسرانه و بخش خانواده، شامل زیربخش‌های تحکیم خانواده، همسرانه و تربیت کودک است.‌ آن‌طور که هاجرخاتون قدمی جویباری مدیر کمیته زنان و خانواده بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن می‌گوید راهبرد این بخش، آگاهی بخشی مؤثر و ارتقای بینش مخاطبان نسبت به کارایی و اثربخشی قرآن کریم و سیره اهل بیت(ع) در زندگی فردی و اجتماعی است.‌

در بخش دخترانه، برنامهای با عنوان رویش اجرا میشود که در آن به دعوت از بانوان تازه مسلمان و دخترانی که بهواسطه نور قرآن مسیر زندگیشان تغییر کرده است پرداخته میشود.

بخش زنانه هم شامل برنامههایی با عنوان بانوان قرآنپژوه (نمایش 20 تابلو از بانوان مفسر و قرآنپژوه در طی تاریخ) سورهای بهنام زنان (مسابقه ارسال سه پیام اخلاقی و اعتقادی در موضوع زنان از سورههای نساء و نور و اهدای 6 جایزه هر شب) سفیران نور (دیدار و تکریم 14 بانو که سفیر ارزشهای دینی و قرآنی در ایران و خارج از کشور هستند) بانوی ایرانی، هنر قرآنی (حضور 4 بانوی هنرمند در رشتههای هنری خوشنویسی، تذهیب، قلمزنی و تصویرگری) و برگزاری کارگاه هنری روزانه است. بخش مادرانه، شامل برنامهای با عنوان لبخند مادر (مشاوره به مادران و بانوان باردار بر پایه آموزههای قرآن و روایات) دوره نمایشگاهی خلقت، معرفی برترین محصولات و اتاق مادر و کودک برای خدمترسانی مادران به کودکانشان در فضای نمایشگاه میشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر