jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۳۰۷۱ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

معاون اقتصادی شهردار مشهد: بالغ بر 60 درصد اوراق مشارکت در هفته اول به فروش رفت. معاون اقتصادی و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد با اعلام خبر تمدید مهلت خرید اوراق مشارکت خط 2 و 3 قطار شهری مشهد اظهار کرد:‌بالغ بر 60 درصد این اوراق معادل 400 میلیارد تومان در هفته اول به فروش رفت که با توجه به استقبال خوب مردم و بخش خصوصی از خرید این اوراق، با کمک بانک مرکزی به مدت 4 روزی کار از تاریخ 29 اردیبهشت تا اول خرداد مهلت فروش تمدید شده است.

رضا خواجه نائینی افزود: کمتر از 300 میلیارد تومان اوراق باقی مانده که در این چهار روز به فروش میرسد. وی با اشاره به پیشینه شهرداری مشهد در پرداخت نرخ بالای سود قطعی گفت: عملکرد درست شهرداری مشهد و پرداخت سود قطعی در 4 دوره باعث شد تا از فروش اوراق در این دوره استقبال خوبی صورت گیرد. همچنین تعلق این اوراق به شهر مشهد و شهر امام رضا (ع) باعث شده تا افراد برای کسب سود معنوی در کنار سود مادی استقبال بیشتری نشان دهند. گفتنی است فروش 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خط 2 و 3 قطار شهری مشهد از روزهای آغازین هفته گذشته برای اولین بار در کشور در سال جاری در شعب بانک آینده در سراسر کشور آغاز شده که با توجه به نرخ سود 20 درصد و پرداخت سود قطعی از پرفروشترین اوراق در سطح کشور بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر