مسئول کمیته حقوقی مجلس در گفت‌وگو با جام جم آنلاین

ظهور امام زمان، نقطه مشترک بشریت برای زوال ظلم و برقراری عدالت

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس؛

ظهور از اعتقادات مشترک شیعه و سنی است

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:دشمنان اسلام در تلاش برای سست کردن چهره مهدویت هستند وبا حمایت از گروه‌های تکفیری و وهابی تلاش می کنند علیه موضوع مهدویت سخن بگویند تا واقعیت های قرآن و جزیی ازمعارف اسلامی را منکر شوند.
کد خبر: ۱۱۳۸۹۲۶
ظهور از اعتقادات مشترک شیعه و سنی است

به گزارش جام جم آنلاین نماینده مشهد با اشاره به سخنان ولیعهد عربستان در مورد فرهنگ مهدویت افزود:اوج استیصال عربستان از لحاظ فکری و اندیشه ای به جایی رسیده که رفتارهای سخیف ولو خارج از عقاید خود را مطرح می کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور منجی در تمام ادیان و در میان شیعیان و اهل تسنن پذیرفته شده است افزود:انتظار یکی از واژه های آشنا برای تمامی ملت های دنیا در قرون و اعصار گذشته چه مسلمان و غیر مسلمان تا امروز بوده است.

پژمانفر تاکید کرد:زیر سوال بردن فرهنگ مهدویت از سوی حکام عربستانی نشان می دهد که آنان حتی به عقاید خودشان به عنوان یک مسلمان احترام نمی گذارند وبه آن باور ندارند.

وی گفت:اگر کسی سر سوزنی اطلاعات دینی داشته باشد می داند که در منابع اهل سنت فرهنگ انتظار مورد توجه است وبراحتی در خانه خدا و حرم پیامبر(ص) منکر مبحث مهدویت نمی‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها