مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: پرداخت تسهیلات 20 میلیون تومانی جعاله بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن در سال 97 نیز در اختیار خریداران مسکن قرار می‌گیرد.
کد خبر: ۱۱۳۳۰۵۲

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن مرادی افزود: این تسهیلات در سال جاری همزمان با پرداخت تسهیلات خرید مسکن قابل پرداخت به متقاضیان خواهد بود.

به گفته وی، اگر متقاضی خرید مسکن از هر کدام از تسهیلات بانک مسکن شامل تسهیلات اوراق مسکن یا تسهیلات صندوق پسانداز مسکن یکم استفاده کرده باشد، میتواند به صورت همزمان تسهیلات جعاله مسکن را نیز دریافت کند. هر دو تسهیلات صندوق پسانداز مسکن یکم و اوراق مسکن به دو صورت انفرادی و زوجین در اختیار متقاضیان قرار میگیرد.

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن بیان کرد: علاوه بر تسهیلات جعاله مسکن، پرداخت تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن نیز در سال 97 از سوی بانک مسکن ادامه پیدا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: از سال گذشته متقاضیان دریافت تسهیلات اوراق مسکن به صورت انفرادی علاوه بر دریافت مبلغ 60 میلیون تومان تسهیلات از طریق خرید اوراق، امکان دریافت ده میلیون تومان تسهیلات بدون سپرده مکمل و همچنین 20 میلیون تومان تسهیلات جعاله مسکن را داشتند که به این ترتیب سقف تسهیلات انفرادی اوراق مسکن به 90 میلیون تومان میرسید.

وی اضافه کرد: همینطور متقاضیان دریافت تسهیلات اوراق مسکن به صورت زوجین نیز علاوه بر دریافت صد میلیون تومان تسهیلات از طریق خرید اوراق مسکن، امکان دریافت 20 میلیون تومان تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن و همچنین 20 میلیون تسهیلات جعاله مسکن را داشتند که در مجموع تسهیلات خرید مسکن به این گروه از متقاضیان به رقم 140 میلیون تومان میرسید.

به گفته این مسئول در بانک مسکن، تسهیلات اوراق مسکن در یک بازه زمانی کوتاهمدت (حداکثر 45 روزه) در دسترس متقاضیان قرار میگیرد.

مرادی تاکید کرد: با تصمیم بانک مسکن این نوع تسهیلات یعنی تسهیلات بدون سپرده مکمل خرید مسکن نیز در سال جاری به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها