jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۳۲۹۰۸   ۱۸ فروردين ۱۳۹۷  |  ۲۰:۰۲

امروز (شنبه) سکه طرح قدیم 41 هزار تومان گران شد و با نرخ یک میلیون و 785 هزار تومان معامله شد. دلار نقدی نیز در بازار با نرخ 5 هزارو 151 تومان داد و ستد شد.

رکورد شکنی سکه در بازار/ روند صعودی نرخ دلار + جدول

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (شنبه) دلار با ‌قیمت 51 هزار و 510 ریال، هر پوند 73 هزار و 200 ریال و هر یورو 63 هزار و 650 ریال ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 785 هزار تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 700 هزار تومان، نیم سکه 857 هزار تومان ، ربع سکه 557 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 343 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 163 هزار و 453 تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر