یک عضو اتاق بازرگانی در گفتگو با "جام جم آنلاین"

سیاست‌ها حامی تولید ملی نیست

محمود صادقی در گفتگو با جام جم آنلاین:

حمایت از پیام رسان های داخلی مصلحت کشور است

محمود صادقی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تخریب کالهای ایرانی از جمله پیام رسان های داخلی را به مصلحت کشور نداشت و تاکید کرد که حمایت از هر کالای ایران باید معقول باشد.
کد خبر: ۱۱۳۱۹۳۹
حمایت از پیام رسان های داخلی مصلحت کشور است

به گزارش جام جم آنلاین نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور درحوزه های فن آوری های نوین فرصت های بسیاری برای کسب و کار، ابداع و تولید کرده گفت: کشوردر حوزه آی تی مانند سایر حوزه ها پیشرفت های خوبی در بخش نرم افزار و اپلیکیشن ها داشته که باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی افزود: بنظر می رسد برای تشویق استفاده از پیام رسان های داخلی مثل سایر کالاهای ایرانی باید راه درست و لازم برای جذب مصرف کننده و مشتری پیش گرفته شود تا محصولات در بازار عمل بتواند با نوع خارجی خود به رقابت بپردازد.

نماینده تهران تاکید کرد: در عرصه پیام رسان های داخلی نیز باید جنبه های جلب و جذب مشتری ، اطمینان ،اعتماد، امنیت و قابلیت ها تاکید شود تا جاذبه لازم برای مصرف کننده بصورت طبیعی فراهم شود.

عضو فراکسیون امید مجلس افزود: حمایت از کالای ایرانی از جمله اپلیکیشن های داخلی باید سود مشتریان را فراهم کند، لذا درحوزه پیام رسان های داخلی نیز حتما باید تشویق و حمایت صورت گیرد ولی این حمایت نباید به گونه ای باشد که هزینه آنرا مصرف کننده پرداخت کند.

وی در مورد مصلحت کشور دربهره مندی از تولیدات داخلی خصوصا پیام رسان ها گفت:مسلما تخریب کالای ایرانی اصلا به مصلحت کشور نیست اما حمایت باید معقول و بدون داشتن جنبه های سلبی باشد.

صادقی تاکید کرد:راه حمایت از کالای داخلی این نیست که برای تشویق به استفاده از تولید و خدمات جلوی دیگر پیام رسان ها گرفته شود چون این راه آزموده شده و نتیجه ای نداشته است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها