jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۳۱۲۷۳ ۰۶ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۵:۲۵

روز گذشته امید نمازی سرمربی کنونی تیم زیر 18 ساله های آمریکا و دستیار سابق کارلوس کی روش در مصاحبه ای ادعا کرد کی روش با حضورش در تیم امید مخالفت کرده و همین موضوع باعث شده به ایران برنگردد.

بیانیه نمازی خطاب به کی روش؛ دست از «بزدلی» بردار!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه ، در واکنش به این صحبت ها سرمربی تیم ملی فوتبال بیانیه ای داد که در آن توضیحاتی درباره موضوع پیش آمده ارائه کرد.

حالا نمازی بار دیگر با انتشار بیانیه ای به کی روش حمله کرده است. متن این بیانیه را بخوانید:

"قبل از هر چیز همینجا از مردم ایران و هواداران فوتبال عذر خواهی میکنم. مطمئن باشید من هیچ قصدی برای ضربه زدن به تیم ملی ندارم و بالعکس با تمام وجود امیدوارم که تیم ملی در مسیر آماده سازی و در طول جام جهانی بتواند به بالاترین موفقیت ها برسد و دل مردم ایران را شاد کند.ولی با اشاره به بیانیه دیشب آقای کی روش در مورد اینجانب، اجبار می دانم یک مساله ای را با ایشان در میان بگذارم:

آقای کی روش شما ممکن است مربی بزرگی باشی، ولی همزمان انسان بسیار کوچکی هستی. این را در طول این چند سال بارها و بارها به اثبات رسانده ای. چند بار تا به حال در این ۷ سال گفته ای: “من قهرم”؟ واقعا خجالت آور است که هنوز هستی. ولی همین مردم ایران که به خاطر تیم ملی از شما حمایت می‌کنند به خوبی می دانند چرا هنوز هستی. این همه مربی های ایرانی را در این چند ساله تحقیر کردی ولی حالا از آنها دفاع می کنی. نان را به نرخ روز خوردن را به زیبایی داری اجرا می کنی!

در جواب به‌ حرفهای اخیر من شما شروع به یار کشی کرده ای. بحث این نیست که آیا جواد نکونام شایسته مربیگری تیم امید است یا نه. جواد نکونام و‌ دیگر مربیانی که از آنها نام برده ای همه هموطن، دوستان من و‌ مربیان شایسته ای هستند. بحث این است که نه تنها در حرفه مربیگری ولی در هر حرفه دیگری هم هیچگاه نباید شخصی جلوی پیشرفت و موفقیت دیگری را بگیرد. ولی شما معنای انسان خوب بودن را فراموش‌کرده ای. معنای راستگو بودن را فراموش کرده ای. شما که دم‌ از شهامت میزنی، حداقل این وجود را داشته باش که پشت حرف های خودت بایستی.

سوال من این است: شما به آقای تاج نگفتی که به هیچ وجه با آمدن من موافق نیستی و‌ اگر من برای کار به تیم امید بیایم هیچ انتظار همکاری از شما نداشته باشند؟ تا کی میخواهی عوام فریبی کنی؟

این‌ اولین بار نیست که این حرف ها را عنوان می کنی. موقعی که قرار شد محمد خاکپور هدایت تیم امید را در دوره قبل به عهده بگیرد، نیز همین صحبت همکاری نکردن را راه انداختی. من کاملا در جریان این موضوع هستم ‌و این بار هم همین حرف‌ها را به آقای تاج زدی.

مطمئن باشید من یکی در این زمینه کوتاه بیا نیستم! ایرانی ام و گر چه خارج از کشور فعالیت دارم همیشه سعی کرده ام افتخاری برای مملکتم باشم و نام ایران را مطرح کنم و‌ متاسفانه برای شما، ما ایرانی‌ها زیر بار زور و دروغ نمیریم! آقای کی روش دست از بزدلی هایت بردار و پشت حرف هایت بایست.

مگر همین شما نبودید که چند ماه پیش وقتی مدیران باشگاه ذوب آهن اصفهان از شما در مورد من سوال کردند شما من را به عنوان یک مربی شایسته تایید کردی؟ شاید می خواهی منکر این مسئله هم بشوی. آقای کی روش دست از بزدلی ها و دروغ هایت بردار و پشت حرف هایت بایست."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر