jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۷۶۴۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محققان کشور، صندلی هشداری را برای اصلاح راستای نامناسب ستون مهره‌ها عرضه کردند که علاوه بر رفع عادات بد نشستن روی صندلی، قادر است کتاب را در فاصله و زاویه مناسب نسبت به فرد نشسته نگه دارد.

این صندلی امکان انجام ماساژ و انواع حرکات ورزشی را برای کاربر فراهم میکند. این اختراع بهطور کلی با سه روش به طور همزمان منجر به حفظ و ارتقای سلامت و جلوگیری از خستگی و دردهای عضلانی و اسکلتی در شرایطی که فرد مجبور به نشستن طولانی مدت روی صندلی است، خواهد شد.

در صندلی طراحیشده سیستم هشداردهنده برای اصلاح و حفظ راستای طبیعی ستون مهرهها و رفع راستای بدنی نامناسب تعبیه شده است، ضمن آن که دارای کمربند ثابتکننده شانه و نگهدارنده کتاب در فاصله، ارتفاع و زوایای قابل تنظیم در جلوی فرد نشسته روی صندلی برای مطالعه آسان و حفظ راستای طبیعی بدن است. طراحی و نصب فرم غلتان برای انجام ماساژهای ریلکسیشن، افزایش گردش خون در عضلات و افزایش بازگشت وریدی خون در اندام تحتانی و جلوگیری از واریس پا از دیگر ویژگیهای صندلی طراحی شده به شمار میرود./ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر