jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۷۱۶۵   ۱۴ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون وزیر کار گفت: شورای‌عالی کار برای روز سه‌شنبه هفته جاری با دستور کار بررسی دستمزد 97 تشکیل جلسه می‌دهد.

جلسات شورایعالی کار که با هدف بررسی حداقل دستمزد 97 برگزار میشود، طی حدود دو هفته گذشته به دلیل اعتراض جامعه کارگری و کارفرمایی به بند (ز) تبصره (7) بودجه سال آینده مبنی بر واریز سهم درمان تأمین اجتماعی به حساب خزانه متوقف شد.

در حالی که 29 بهمن جلسه شورای عالی کار با دستور کار «بررسی دستمزد 97» برگزار شد، اما اعضای کارگری و کارفرمایی این شورا در اعتراض به مصوبه مجلس در خصوص واریز سهم درمان تأمین اجتماعی به حساب خزانه، جلسه را ترک کردند.

در همین زمینه احمد مشیریان، معاون وزیر کار در امور مربوط به روابط کار در گفتوگو با مهر، درباره آخرین وضعیت برقراری جلسات شورایعالی کار پس از توقف دوهفتهای این جلسات گفت: شورایعالی کار سهشنبه این هفته با دستور کار بررسی دستمزد 97 تشکیل جلسه میدهد.

وی ادامه داد: از نمایندگان کارگری و کارفرمایی عضو شورا نیز برای حضور در جلسه دعوت شده که امیدواریم در آن حاضر شوند.

معاون وزیر کار با اشاره به اینکه دستور کار شورایعالی کار در روز سهشنبه بررسی دستمزد 97 است، افزود: در این جلسه توافقات و مصوبات کمیته دستمزد مطرح میشود و مورد بررسی قرار میگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر