jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۶۵۲۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شبکه تلویزیونی «ایران کالا» شبکه اقتصادی رسانه ملی، امروز به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه تلویزیونی ایران کالا امروز در مراسمی به پخش آزمایشی خود پایان میدهد و رسما آغاز به کار میکند. این شبکه سراسری در یک سال گذشته با ارائه برنامههای متنوعی از تولید ایرانی حمایت کرده است. ایران کالا ابتدای اسفند 95 پخش آزمایشی خود را آغاز کرد و توانست در این مدت برنامههای متنوعی از کالای ایرانی ارائه کند. مراسم افتتاح رسمی شبکه تلویزیونی «ایران کالا» با حضور رئیس رسانه ملی، مسئولان بلند پایه دولتی، بازرگانان و کارآفرینان برگزیده کشوری، مسئولان ارشد اصناف، ورزشکاران برگزیده و هنرمندان پیشکسوت در مرکز همایشهای صداوسیما برگزار میشود. در حال حاضر برنامههای این شبکه 16 ساعت در روز و از ساعت 7 تا 23 پخش میشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر