jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۶۱۰۴   ۱۰ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در مصاحبه‌ای با روزنامه واشنگتن پست موج جدید اصلاحات در کشورش را بخشی از «درمان با شوک» خواند که برای مدرنیزه کردن عرصه سیاسی و فرهنگی عربستان ضرورت دارد.

به گزارش ایسنا، بن سلمان، ولیعهد 32 ساله عربستان این مصاحبه را در پی تغییرات بسیار گستردهای که در ارتش و دولت این کشور به اجرا درآوردهاند، انجام داد که در آن بسیاری از فرماندهان ارتش تغییر پیدا کرده و یک زن نیز به عنوان معاون وزیر کار تعیین شد. او در این مصاحبه گفت که از یک حمایت عمومی نه فقط از سوی نسل جوان عربستان بلکه از سوی خاندان سلطنتی برخوردار است. وی درهمان حال انتقادهایی را که از سیاستهای داخلی و منطقهایاش شده رد کرد ؛ در حالی که بسیاری این سیاستها و اصلاحاتی را که او انجام داده پرخطر خواندهاند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر