jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۲۴۸   ۲۵ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۷

محمد نعیمی پور عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت گزارش روزنامه انتخاب را درخصوص نشست درون گروهی این تشکل تکذیب کرد وی اظهار کرد: مطالب این روزنامه به صورت گزینشی و بعضا مخدوش و ناصحیح نقل شده و در کنار هم چیده شده است گفتنی است روزنامه انتخاب

روز گذشته نوشت : جبهه مشارکت به دنبال ارائه استراتژی تازه ای است که می تواند دور جدیدی از خشونت های سیاسی را در کشور رقم بزند این روزنامه افزود: این استراتژی قرار است در سومین کنگره مشارکت که از امروز آغاز به کارمی کند، اعلام و در بیانیه پایانی گنجانده شود. براساس این گزارش،حزب مشارکت از چند ماه پیش سرگرم تهیه بیانیه کنگره است که به گفته محمد نعیمی پور، رئیس فراکسیون مشارکت در مجلس ، اعلام خطر فروپاشی اجتماعی ، محور عمده آن است.براساس گزارش روزنامه مزبور، نعیمی پور که سیزدهم تیرماه در جلسه محرمانه جبهه مشارکت حوزه تهران سخن می گفت ، اظهار کرد: ما در اصلاحات به جاهای باریکی رسیده ایم دیگر، طرف حساب ما، کیهان نیست علیزاده رئیس کل دادگستری نیست . هاشمی شاهرودی نیست ما امروز به نهاد خیلی حساسی رسیده ایم و این پیشرفت بسیار بزرگی است.رئیس فراکسیون مشارکت در این نشست افزود: اکنون ما چاره ای جز حمایت از روحانیون نداریم . ما باید به جای درگیر شدن با روحانیون ، با روحانیت قم کنار بیاییم ؛ چون مشارکت خیلی برنامه ها دارد وی افزود: اسم این کار محافظه کاری نیست ، بلکه یک پروسه است که باید بتدریج پیش برود و مطمئن باشید در پایان موفقیت با ماست در همین حال مدیرمسوول روزنامه انتخاب گفت : بحث یک محفل خصوصی را به روزنامه ها کشاندن صحیح نیست این کار برخلاف شعار وفاق و همدلی است و درعین حال ، خود یک تبلیغ محسوب می شود وی که روز گذشته در میزگرد خبری ایرنا به سوالات خبرنگاران پاسخ می داد، در پاسخ به پرسشی درباره تیتر نخست روزنامه مزبور گفت : این روزنامه ارگان یک تشکیلات است من صاحب امتیاز آن نیستم و طبیعی است که برپایه سیاست خاصی که لزوما ممکن است موافق با دیدگاه های من نباشد، حرکت کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر