jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۲۴۰   ۲۵ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۷

دادگاه جوان 17 ساله متهم به قتل یک بیوه 90 ساله در انگل سی شمال ویلز شروع شد هیات منصفه کار خود را بلافاصله پس از اقدامات قانونی علیه این پسر 17 ساله که به دلایل قانونی اسمش فاش نخواهد شد در دادگاه مولد کراون آغاز کرده است

این جوان متهم است که در نوامبر سال 2001 وارد خانه مابیل لیشون پیرزن بیوه 90 ساله در لیان فایرپیل شده و مقتول بیچاره را به طرز فجیعی به قتل رسانده است شاکیان برای تشکیل پرونده با مشکلات عدیده قانونی روبه رو شده که سرانجام با تاخیر فراوان ، موافقت شروع جلسه دادگاه را به دست آوردند. جسد مابیل لیشون در یک ساختمان نیمه کاره روز یکشنبه 25 نوامبر در حالی که قطعه قطعه شده بود، کشف شد او پیش از مرگ ، ضربات چاقوی زیادی را متحمل شده بود که بر اثر شدت جراحات وارده ، جان خود را از دست داد پلیس پس از کشف جسد تحقیقات وسیعی را برای یافتن قاتل آغاز کرد و با اظهارات شاهدان ، از قاتل تصویری شبیه سازی شده به دست آورد و آن را از بخش جنایی خبری بی بی سی پخش کرد ساکنان انگل سی از روی تصاویر اولیه ، وی را شناخته و تحویل مقامات محلی دادند آقای ریچاردز قاضی دادگاه گفت : به دلیل کمی سن قاتل ، هنوز از بردن نامش خودداریخواهد کرد وکیل دعاوی ، آقای راجر توماس و رابین اسپنسر، وکیل مدافع از افرادی هستند که در دادگاه حضور دارند و پرونده را به همراه هیات منصفه بررسی خواهند کرد. مردم ویلز بتازگی از میزان جرم و جنایت در منطقه خود دچار هراس شده اند و قتل پیرزن 90 ساله به دست جوان 17 ساله ، آنها را بشدت به فکر چاره اندیشی فرو برده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر