jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۲۳۵۰۴   ۲۹ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۹:۱۰

سازمان هواشناسی اعلام کرده یک سامانه بارشی امروز نیمه غربی کشور را فرا می‌گیرد و اواخر وقت سه‌شنبه از شرق کشور خارج خواهد شد.

وزش باد شدید در تهران / تداوم بارندگی تا سه شنبه

به گزارش جام جم آنلاین مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با مهر گفت: با فعالیت سامانه بارشی، امروز در نیمه غربی کشور و دامنه های جنوبی البرز افزایش ابر، بارش باران، وزش باد و در مناطق جنوبی تر گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: بارش در مناطق کوهستانی و گردنه ها در شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز به صورت برف خواهد بود.

به گفته وی، امروز بارش ها در استان های کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان، شمال خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، اردبیل، بخش های جنوبی آذربایجان غربی، زنجان و همدان از شدت بیشتری برخوردار است. همچنین در برخی مناطق جنوب غرب و جنوب کشور نیز وزش باد شدید رخ خواهد داد که این شرایط توام با خیزش گرد و خاک است.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: فردا دوشنبه همزمان با کاهش ناپایداری ها در نیمه غربی، بارندگی شمال شرق، مناطقی از مرکز و شرق کشور را نیز فرا می گیرد. فردا همچنین در جنوب، جنوب شرق و شرق کشور در بعضی نقاط گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک رخ خواهد داد.

وظیفه تاکید کرد: روز سه شنبه بارش برف و باران در خراسان شمالی و خراسان رضوی پیش بینی می شود و به تدریج از اواخر وقت سه شنبه سامانه بارشی از کشور خارج می شود.

وی تصریح کرد: امروز و فردا آب های نیمه غربی خلیج فارس مواج است. هوای پایتخت امروز ابری، در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد و در اواخر وقت کاهش ابر پیش بینی شده است. فردا نیز هوای تهران کمی ابری و وزش باد، به تدریج افزایش ابر و در بعدازظهر وزش باد شدید را شاهد خواهد بود. کمترین و بیشترین دمای هوای پایتخت به ترتیب ۵ و ۱۴ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها