jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۰۴۵۷   ۱۹ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

چینی‌ها بازار خودروهای شاسی بلند زیر صد میلیون تومانی را در ایران قبضه کردند.

در جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که به اعلام میزان رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای سواری پرداخته است با کیفیتترین خودروهای شاسی بلند زیر صد میلیون از دیدگاه مشتریان، به ترتیب هایما S7 توربو اتوماتیک، بیوایدی S6 اتوماتیک، جک S5 دندهای در رده اول تا سوم قرار گرفته است. در ادامه این گزارش عنوان شده که ام وی ام X22 دنده ای، چری تیگو5 اتوماتیک، جک S5 اتوماتیک، چانگان CS35 اتوماتیک، ام وی ام X33 اتوماتیک، ام وی ام X22 اتوماتیک و لیفان X60 اتوماتیک توسط مصرفکنندگان به عنوان برترین خودروهای شاسی بلند زیر صد میلیون انتخاب شدهاند.

در تحقیق شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد که با 69.074 نفر از خریداران 97 خودروی سواری که از 17 شرکت عرضهکننده خودرو در شش ماهه اول سال 1396 خودرو خریداری کرده بودند مصاحبه شده نشان میدهد رضایتمندی مشتریان در مقایسه با سال 1395 از رشد 15 امتیازی برخوردار بوده است.

به گزارش تسنیم، نکته قابل توجه این گزارش را باید مانور خودروهای چینی در بازار کشور دانست، چرا که تمام ده خودروی شاسی بلند اعلام شده در گزارشی که از دیدگاه مردم حائز رتبه شده اند چینی هستند.

شرکتهای چینی در طول سالهای اخیر بخوبی ذائقه مردم ایران را شناسایی و با رنگ و لعاب دادن به محصولات خود فروش خوبی را در کشور کسب کردهاند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر