Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۱۹۷۱۹ ۱۶ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۱:۵۲

یکی از روزنامه های ورزشی در شماره امروز خود ادعایی را درباره بازیکن سانحه دیده استقلال مطرح کرده است.

ادعای جدید درباره قائدی : 6 ماه تا سه سال حبس در انتظار باشو

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی قائدی بامداد دوشنبه هفته گذشته به همراه چند نفر دیگر در یک سانحه رانندگی به شدت مجروح شد. در این حادثه یکی از دوستان صمیمی قائدی به نام احمدرضا شاکر 18 ساله جان خود را از دست داد و اعضای بدنش با موافقت خانواده به نیازمندان اهدا شد.

پس از آن اتفاق اخبار ضد و نقیضی درباره حادثه به گوش می رسید. برخی از شواهد حاکی از این است که مهدی قائدی در لحظه وقوع حادثه پشت فرمان بوده و کاملا مقصر است این در حالیست که فرد دیگری به نام امین مدعی شده او پشت فرمان قرار داشته است.

به هر حال امروز روزنامه شوت ادعای بحث برانگیزی را درباره مهدی قائدی مطرح کرده است. با توجه به شایعات به گوش رسیده و البته این موضوع که این بازیکن استقلال گواهی نامه رانندگی ندارد در صورتی که تقصیر وی محرز شود شش ماه تا سه سال زندان در انتظار اوست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر