jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۱۹۴۵۰   ۱۵ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۸:۲۰

سرمربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که آبی‌پوشان تهرانی در دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان از اشتباهات داوری لطمه خورده‌اند.

شفر: از اشتباهات داوری لطمه خوردیم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، وینفرد شفر پس از شکست 2 بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: من معمولاً کنفرانس‌های مطبوعاتی طولانی دارم، اما امروز نمی‌خواهم طولانی صحبت کنم، ابتدا به تیم حریف تبریک می‌گویم. ما 90 دقیقه جنگیدیم و بازی راحتی را پشت سر نگذاشتیم. یکی از ترفندهای حریف اوت‌های 40 متری بود که به سمت دروازه ما می‌آمد. دروازه‌بان آنها بسیار خوب بود و مهارت خوبی داشت، ما نیز موقعیت‌های خوبی داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد داوری این دیدار افزود: من هرگز در کنفرانس درباره داور صحبت نکرده‌ام، چون شغل راحتی نیست و خیلی وقت‌ها ممکن است داور روز خوب و بد داشته باشد و امروز بهترین روز داور نبود. می‌توانید صحنه پنالتی را از تلویزیون ببینید که مشکلی نبود یا خطایی که روی فرشید اسماعیلی شد و داور اعتقادی به خطا نداشت. در بازگشت همین توپ، داور ضربه ایستگاهی برای حریف گرفت. ما به اندازه کافی قدرتمند هستیم و هیچ مشکلی برای ما نیست و باز می‌گردیم. تیم ما شخصیت بسیار بزرگ و خوبی دارد. ما با یک ریکاوری برمی‌گردیم.

شفر در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر او داوری عادلانه نبوده است، گفت: هیچ‌وقت درباره داور صحبت نمی‌کنم. وریا غفوری ارسالی روی دروازه داشت و باید دید ضربه این بازیکن از خط دروازه رد شده یا نه. در مورد پنالتی حریف هم باید دید صحنه پنالتی بود یا خیر.

خبرنگاری به شفر گفت که کارشناسان گفته‌اند پنالتی ذوب‌آهن درست بوده است که سرمربی استقلال گفت: شاید چهار پنج نفر این حرف را زده باشند، اما باید صحنه را بار دیگر دید.

وی در واکنش به شکسته شدن صندلی‌های ورزشگاه فولادشهر توسط تماشاگران خاطرنشان کرد: این کار خوبی نیست. نباید بیرون زمین مشکلی باشد. این برای فوتبال خوب نیست. امیدوارم این دفعه آخر باشد که چنین اتفاقی رخ می‌دهد. در بازی قبل (بازی با صنعت نفت آبادان) هم سنگ‌های بزرگی به سمت من پرت شد. باید با هواداران همه تیم‌ها در این مورد صحبت شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه پس از پایان بازی به بازیکنانش گفته است که از داور فاصله بگیرند، تصریح کرد: کسی نباید درون زمین معترض باشد و ما باید جنگ‌مان را در زمین داشته باشیم. داور باید کار خودش را انجام دهد.

شفر در خصوص اینکه اعتراض‌های بازیکنانش به داور باعث عدم تمرکز آبی‌پوشان شد و ذوب‌آهن به گل دوم رسید، گفت: نه، این مسئله نبود. پیش از گل دوم حریف، روی فرشید اسماعیلی خطا شد و در بازگشت توپ تبدیل به گل دوم ذوب‌آهن شد.

زمانی که وینفر شفر تصمیم به ترک سالن کنفرانس گرفت، خبرنگاری به او گفت که صحنه پنالتی ذوب‌آهن درست بوده که شفر گفت: شش داور هم به من گفتند پنالتی نبوده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر