jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۸۸۸۳   ۱۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب جمعه تهران با اشاره به تلاش آمریکا برای مذاکره مجدد درباره برجام گفت: به آمریکایی‌ها می‌گویم که مسئولان نظام جمهوری اسلامی اتفاق نظر دارند که مطلقا مذاکره مجدد، اصلاح و تکمیل برجام اتفاق نخواهد افتاد.

امام جمعه موقت تهران گفت: در عرصه سیاست بازدارندگی هر چه بتوانیم موشک تولید میکنیم و هر چه بخواهیم برد آن را بالا میبریم و در این عرصه با هیچکس مذاکره نمیکنیم و به هیچ دولتی اجازه فضولی نمیدهیم. وی ادامه داد: وزیر امور خارجه فرانسه و دیگران این پنبه را از گوش خود درآورند که اگر برای این موارد میخواهند بیایند و مذاکره کنند جوابش را شنیدند.

وی با اشاره به اغتشاشات و ناامنیهای اخیر، تصریح کرد: من در خطبه پیشین خود گفتم در این اغتشاشات با کسانی که فریب خورده اند با رافت اسلامی برخورد شود اما امروز دو نکته به آن اضافه میکنم، آنهایی که بازی و فریب خوردند باید تنبیه شوند و تعهد بدهند دیگر شیطنت نکنند و در سیاهی لشگر اغتشاشگران حاضر نشوند، نه اینکه نازشان کنید. آنها باید هوشیار شوند و اغتشاشگر هر کس که هست دانشجو، طلبه ..باید عواقب رفتار خود را بپذیرد.

وی بیان کرد: نباید تنها دغدغه آزادی اغتشاشگران باشد، آنها علیه نظام شعارداده اند و باید بفهمند که بد کردهاند، بنابراین رافت آری اما همراه با تنبیه و تنبه، به همان اندازه که مهر دارید باید خشم مقدس در برابر لیدرهای اغتشاشات اخیر داشته باشید و بایستی در برابر آتش افروزان معرکه که مردم را تحریک کردند و به خیابان آوردند تا مکانهایی مانند حوزه، مسجد و حسینیه را به آتش بکشند با قاطعیت علیوار برخورد کنید. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر